Profesjonalne kursy angielskiego

Bielsko-Biała
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 04 Maj, 2026  09:00

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia

Opis oferty

Jestem prawnikiem oraz lektorem języka angielskiego. Mam podwójne obywatelstwo – polskie i amerykańskie. Ukończyłam z wyróżnieniem filologię angielską i uzyskałam tytuł magistra na Uniwersytecie Śląskim, kursy podyplomowe na uniwersytecie Berkeley w Californii, a następnie prawo w San Francisco. Pracowałam jako prawnik procesowy w Arizonie.
Posiadam również duże doświadczenie zawodowe jako wykładowca języka angielskiego zarówno w Polsce jak i Stanach Zjednoczonych. Uczyłam w prywatnej szkole Berkeley English Academy w Californii, pracowałam jako wykładowca języka angielskiego w prywatnym nauczycielskim kolegium języków obcych oraz w prywatnej szkole biznesu i zarządzania w Bielsku-Białej, a także jako lektor na organizowanych przez siebie kursach grupowych i w nauczaniu indywidualnym.
Obecnie pracuje jako nauczyciel/wykładowca w zakresie: General English , Business English Legal English and Law. Prowadzę także kursy przygotowujące do egzaminów państwowych, w tym: ILEC, TOEFL, IELTS, FCE, CAE oraz CPE.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Ewa
Konto prywatne
Na Lento.pl od 18 wrz 2018
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków