Pracownik/ca linii produkcyjnej

Dodane: Wtorek, 19 Listopad, 2019  13:50
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: ASK Poland Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy poszukuje kandydata/ tki na stanowisko:


Pracownik/ca linii produkcyjnej

Opis stanowiska:
1. Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją pracy.
2. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.
3. Kontrola jakości wyrobów
4. Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania wobec kandydata:
1. Zdolności manualne
2. Zdolności szybkiego kojarzenia i logicznego myślenia
3. Umiejętność rozróżniania kolorów zdolność koncentracji umiejętność szybkiego reagowania
4 Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany
5. Mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy :
1. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
2. Możliwość rozwoju, długoterminowej współpracy i awansu
3. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat na okres próbny bezpośrednio przez firmę - nie jest to praca na sezon - osoby rzetelnie wywiązujące się z obowiązków po okresie próbnym będą zatrudnione w ramach umowy o pracę na czas określony , a następnie nieokreślony
4. Pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystania z opieki medycznej oraz ubezpieczenia dodatkowego na korzystnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości przez formularz lub o bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o.
Dział Personalny
ul. Wyzwolenia 74
43-300 Bielsko-Biała

W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:

„Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania."

W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi projektami rekrutacyjnymi. Wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych może Pan/Pani cofnąć w dowolnym momencie.
W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.Informujemy , iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.o z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Bielsko-Biała / Śródmieście
Sara Jura
Na Lento.pl od 26 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń