Praca Niemcy prefabrykaty betoniarnia bez języka

Dodane: Poniedziałek, 09 Grudzień, 2019  13:51
  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Pracodawca: TEMPORARY-AES

TEMPORARY – AES oddział w Dreźnie jest niemiecką firmą o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik betoniarni - pomocnik (do przyuczenia)
Miejsce: okolice Bodensee (Badenia-Wirtembergia)

Opis stanowiska:
- Wykonywanie form i zbrojeń
- Ogólne prace budowlane przy produkcji prefabrykatów betonowych

Wymagania:
- Chęć do podjęcia pracy od zaraz
- Umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta:

- Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich
- Umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
- Możliwość nadgodzin
- Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności
- Opieka polskiego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i/lub niemieckim na adres E-Mail.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie lub osobiście w oddziale w Dreźnie.
Tel.: 0048 - pokaż numer telefonu - 222
Tel.: 0049 - pokaż numer telefonu - 86030

Prosimy o dopisanie klauzuli poufności w języku niemieckim, zgodnej z przepisami RODO:

Ich bin einverstanden, dass meine in diesem Arbeitsangebot enthaltenen personalen Daten durch TEMPORARY - AES GmbH für die Rekrutierungszwecke verwendet werden.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Bielsko-Biała
Na Lento.pl od 10 lis 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń