pomocnik operatora produkcji

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 14 Listopad, 2019  07:09
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Interkadra Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Aktualnie dla naszego Klienta firmy ZF Group w Bielsku-Białej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: pomocnik operatora produkcji

Oferta pracy tymczasowej

Lokalizacja: Bielsko-Biała ul. Konwojowa

Dojedziesz do nas autobusem, pociągiem i rowerem!


Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę miesięczną,

- premię frekwencyjną do 100 zł brutto;

- nagrody przyznawane przez kierownika w formie pieniężnej lub rzeczowej;

- umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę;

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

- zniżki pracownicze w wybranych punktach gastronomicznych, udział w Pikniku Rodzinnym organizowanym dla pracowników;

- płatny program rekomendacji.


Po przejściu pod firmę oferujemy również premie wakacyjną, paczki świąteczne dla dzieci, premie efektywnościową i wiele, wiele więcej!


Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn i linii półautomatycznych;

- prace produkcyjne i manualne;

- składanie i montowanie elementów;

- zdobywanie kolejnych umiejętności;

- rozwój i ciągle doskonalenie.


Czego od Ciebie oczekujemy?:

- zdolności manualnych;

- dobrego wzroku;

- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany;

- dużej motywacji do podjęcia i utrzymania pracy;

- odpowiedzialności i cierpliwości.


Nie masz doświadczenia? Żaden problem, gwarantujemy szkolenie oraz pomoc i wsparcie kierowników, liderów i współpracowników.


Wyślij swoje zgłoszenie poprzez link: https://interkadra.traffit.com/public/form/a/1804
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie [kod 30-552, ul. Wielicka 50 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 000 - pokaż numer telefonu - 4.
Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych.
Podanie przez Panią/a danych jest dobrowolne ale niezbędne, aby zaproponować Pani/u współpracę.
Dane osobowe, które nam Pan/i podał/a, przetwarzamy do czasu ew. zgłoszenia przez Pana/ią sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy liczonych od dnia otrzymania tych danych. Przed upływem 12 miesięcy możemy skontaktować się z Tobą w celu ustalenia czy chcesz udzielić zgody na pozostanie w naszej bazie rekrutacyjnej do celów przyszłych rekrutacji (lub marketingowych) na dalszy okres kolejnych 12 miesięcy.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Zachęcamy jednak do uprzedniego skontaktowania się ze Spółką celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, więcej informacji na stronie www.interkadra.pl

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z naszych centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski, sprawdź co możemy Ci zaproponować.
Bielsko-Biała / Komorowice
Nastazja Szantula-Galeja
Na Lento.pl od 26 wrz 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń