Panel sterowania pralki Electrolux EWT1366HDW, silnik , pase
Bielsko-Biała Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Wtorek, 23 Czerwiec, 2026 18:37
35 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: AGD / Akcesoria i części AGD
- Cena: 35 zł
Opis oferty
„Sprzedaję części do pralki Electrolux EWT1366HDWz powodu uszkodzenia bębna.
Wszystkie podzespoły, w tym panel sterowania, silnik, pasek klinowy i koło pasowe, są w pełni sprawne”.
PODANA CENA JEST ZA KOŁO PASOWE.
1.Silnik 200
2.Panel przedni z wyświetlaczem i modułami sterującymi 250
3.Zespół kontrolny z wiązką kpl. przewodów i blokadą drzwi (elektrozaczepu) 150
4.Pasek klinowy 35
5.Kabel zasilający z filtrem przeciwzakłóceniowym 60
6.Koło pasowe 80
Moduł wyświetlacza + panel przedni Electrolux EWT1366HDW
Możesz też dopisać numery z naklejki:
PNC: 913 - pokaż numer telefonu - /01
Typ: TF143131
I w opisie napisać:
Oryginalny panel sterowania z pralki Electrolux EWT1366HDW.
Zawiera moduł wyświetlacza, elektronikę oraz taśmę połączeniową.
Stan jak na zdjęciach.
Bezpośrednie podłączenie tego silnika do standardowego gniazdka 230 V (50 Hz) nie jest możliwe i doprowadzi do jego uszkodzenia.
Z tabliczki znamionowej wynika, że jest to trójfazowy silnik inwerterowy (indukcyjny) stosowany w pralkach grup Electrolux i AEG.
Wymaga on dedykowanego sterownika (falownika),
który przetworzy prąd z gniazdka na parametry podane na etykiecie.
Najważniejsze parametry z tabliczki:
Napięcie: 195 V (nie 230 V).
Częstotliwość: 300 Hz (standard w gniazdku to tylko 50 Hz).
Prąd: 3 Arms (ampery skuteczne).
Model: CZ-551950-51R07 (często spotykany w modelach takich jak AEG L76475FL).
ELUX CODE: A00134802.
WYMIANA ELEKTRONIKI POWINNA BYĆ POPRZEDZONA SPRAWDZENIEM POZOSTAŁYCH ELEMENTÓW PRALKI TAKICH JAK POMPA ODPŁYWOWA SILNIK GRZAŁKA ELEKTROZAWÓR BLOKADA DRZWI HYDROSTAT
MONTAŻ MODUŁU W USZKODZONEJ PRALCE MOŻE POWODOWAĆ JEGO USZKODZENIA ZA CO NIE ODPOWIADAM
Zgodnie z KC Art. 558. Wyłączam prawo do rękojmi.
Preferuję odbiór osobisty, jeżeli odległość jest zbyt duża ,
wysyłam dobrze zabezpieczoną paczkę;
-kurierem koszt -18 zł - dostawa w 24h (dni robocze)
lecz wpłata na konto bankowe
-pocztą za pobraniem ok. 25,50 zł.
Mogę grzecznościowo wysłać paczkomatem InPost ,
ale muszę mieć kod nadania przesyłki oraz wymiary paczki.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Grzegorz
Konto prywatne
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
Prawa konsumenta
Sprzedawca jest osobą prywatną
W związku z czym transakcji nie obejmują przepisy o ochronie konsumentów m.in. prawo do odstąpienia od umowy. Sprzedawca odpowiada jednak za niezgodność towaru z umową...































