Operator maszyn CNC - z doświadczeniem!

Dodane: Środa, 13 Listopad, 2019  10:26
  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Manpower

Opis oferty pracy:

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:OPERATOR MASZYN CNC

miejsce pracy: Bielsko-Biała (Komorowice)Zadania:

-obsługa maszyn,
-wstępna kontrola jakości,
-utrzymanie porządku w miejscu pracy,

Wymagania:

-doświadczenie na analogicznym stanowisku,
-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
-chęć do pracy i motywacja.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową,
-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy bezpośrednio z firmą,
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku oraz jedną sobotę w miesiącu,
-Przyjazną atmosferę pracy,
-Dostęp do pakietu Manpower Premium: możliwość korzystania ze zniżek na Kartę Multisport, Prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie w PZU Życie S.A. oraz dostęp do wielu innych zniżek u partnerów Manpower.Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: @ z dopiskiem "operator maszyn cnc" lub skorzystanie z linku aplikacyjnego:

https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-maszyn-CNC/74561 - pokaż numer telefonu - -62-449-1192.htmlProsimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.”

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest:
Manpower Group Sp z o.o, ul. Prosta 68 , 02-014 Warszawa, NIP: 526 - pokaż numer telefonu - 3
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Bielsko-Biała
Mapower
Na Lento.pl od 21 sie 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń