Magazynier -praca od zaraz w Bielsku-Białej

Dodane: Środa, 11 Grudzień, 2019  10:59
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Część etatu
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
MAGAZYNIER - PRACOWNIK MAGAZYNU W BIELSKU-BIAŁEJ
Zakres obowiązków:
- Czasowy i sprawny rozładunek i załadunek
- Transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania,
- Sporządzanie dokumentacji,
- Przygotowanie magazynu do inwentaryzacji oraz w jej uczestniczeniu,
- Przestrzeganie procedur pracy na magazynie zasad bhp
- Dbanie o ład i porządek miejsca pracy

Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- Uprawnienia na wózek widłowy,
- Doświadczenie w pracy wózkiem widłowym,
- Praca pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
- System pracy zmiany: 06:00-14:00
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Bezpłatne szkolenia

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny lub aplikowanie.
Bielsko-Biała / Komorowice
Anna
Na Lento.pl od 19 maj 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń