Dam pracę

Odświeżone: Poniedziałek, 11 Marzec, 2024  09:55

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:3600 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Dial Poland

Opis oferty pracy

Pomocnik produkcyjny
Miejsce pracy: Bielsko-Bała

zakres obowiązków
• praca zespołowa przy kompletacji produktu
• kontrola jakości
• inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

wymagania
• wykształcenie minimum zawodowe
• uzdolnienia manualne
• precyzja ,staranność

oferujemy
• stabilne zatrudnienie w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku poligraficznym
• praca w systemie jedno lub dwu zmianowej
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji oraz jakości wykonywanej pracy
• możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w renomowanej firmie

Zgłoszenie (CV ) powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.
W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli ( opcjonalnie): „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez DIAL POLAND - PRZEDSIĘBIORSTWO POLIGRAFICZNE - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ”.
Zgłoszenie (CV) proszę przesłać na adres e-mail: e.kiepura@dialpoland,com
Informujemy, że administratorem danych osobowych w procesie rekrutacji jest firma DIAL POLAND - PRZEDSIĘBIORSTWO POLIGRAFICZNE - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Kwiatkowskiego 73, tel. +48 33 813 59 70. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.
Wyznaczyliśmy Inspektora Danych Osobowych. Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: @
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje i umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz oraz wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Podstawą prawną przetwarzania tych danych jest:
• przepis prawa pracy ( art. 211 1 kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę,
• Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych, jeżeli przekazujesz nam dodatkowe dane, wykraczające poza zakres wskazany w kodeksie pracy,
• nasz uzasadniony interes- w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz wyników ewentualnych testów kwalifikacyjnych, w związku z potrzebą oceny Twoich umiejętności zdolności, niezbędnych na danym stanowisku.

Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, a w zakresie przewidzianym przez przepisy prawa pracy konieczne do realizacji rekrutacji.
Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres trwania danej rekrutacji, a gdy wyraziłeś/ aś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu odwołania zgody. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia , dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji, przez okres 3 lat.
Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
• prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w danym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,
• prawo dostępu do swoich danych osobowych,
• prawo sprostowania swoich danych osobowych,
• prawo usunięcia swoich danych osobowych,
• prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,
• prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
• prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,

Aby skorzystać z powyższy praw, skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy: @ lub tradycyjnie wykorzystując nasz adres korespondencyjny. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do or
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Bielsko-Biała w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca fizyczna

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Dial Poland
Konto firmowe
Na Lento.pl od 26 wrz 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków