Wykładanie towaru - NOCKI praca od zaraz w Bielsku-Białej!

Dodane przez Magda (Firma), Środa, 15 Listopad, 2017  15:10
  • Telefon: 885-777-808
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit nr cert 396

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia:

Poszukujemy osób chętnych do pracy OD ZARAZ
na stanowisko:

PRACOWNIK HALI WYKŁADANIE TOWARU W BIELSKU-BIAŁEJ W GODZINACH NOCNYCH 22:00-06:00

Zakres obowiązków:
- Wykładanie towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami.

Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - WARUNEK KONIECZNY
- Status ucznia/studenta mile widziany,
- Chęć do pracy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej - praca tymczasowa,
- Świąteczne i atrakcyjne stawki godzinowe,
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia.

Wyślij CV na adres @ z dopiskiem NOCKI BB z załączoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 255

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Biała
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń