Operator maszyn w ZF TRW - praca od 30.03.2017

Dodane przez Kinga Siwek (Firma), Piątek, 24 Marzec, 2017  15:28
Promowane Lokalne
  • Telefon: 571 406 525
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała / Bielsko-Biała
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Work Express

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta w Bielsku-Białej poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pomocnik Pracownika Produkcji

Zakres obowiązków:
- Prace produkcyjne,
- Obsługa maszyn produkcyjnych,
- Prace związane z montażem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową,
- Pracę w systemie 3 zmianowym,
- Wynagrodzenie 2000 zł + premie i dodatki,
- Transport pracowniczy na dwóch trasach: Wieprz, Andrychów, Kety, Bulowice, Kozy lub Oświęcim, Brzeszcze, Jawiszowice, Bestwina,
- Opieka Koordynatora,
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Terminowość wypłat,
- Odzież roboczą,
- Szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
- Parking dla pracowników,
- Przystanki autobusowe,
- Stołówki zakładowe (możliwość wykupienia abonamentu)
- Automaty z kawą i słodyczami,
- Bezpłatna woda dla pracowników.

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy w grupie,
- możliwość pracy w systemie III zmianowym,
- chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Osoby chętne prosimy o przesłanie CV na adres email: kinga.siwek@workexpress.pl

Agencja Pracy Tymczasowej Work Service Express
Ul. Dąbrowskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
Tel. 571 406 525/797 990 648

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
kod bezpieczeństwa Przepisz poprawnie kod z obrazka