OFERTA PRACY MA MAGAZYNIE SORTOWANIE PRZESYŁEK

Dodane: Czwartek, 28 Czerwiec, 2018  23:23
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:InWork

Opis oferty pracy:

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Hodowców 37, Bielsko Biała lub
Legionów 260, Czechowice Dziedzice

IDEALNA PRACA DLA STUDENTÓW, OSÓB SZUKAJĄCYCH DODATKOWEJ PRACY, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek
do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora logistycznego
• Pracę (4,6,8 godzin) od Poniedziałku do Soboty. II Zmiany do wyboru: 05:00 - 09:00 lub 15:00/16:00 - 20:00/21:00

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole
• Sumienności i motywacja do pracy
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Bielsk
  • Praca Zynie
  • Praca Biała
Bielsko-Biała
InWork
Na Lento.pl od 15 lis 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń